Оплата і доставка

Доставка

Інтернет-магазин «DLLOCKS» здійснює доставку по всій Україні. Отримати замовлення Ви можете в будь-якому відділені транспортної компанії «Нова пошта», розташованому в безпосередній близькості до Вашого будинку. Також можна замовити адресну доставку і тоді товар буде привезений кур‘єром у встановлене Вами місце. Як правило, термін доставки становить 1-2 дня, а вартість послуг пошти починається від 45-ти грн, залежно від варіанту доставки.

Після відправки Вашого замовлення, ми надамо Вам номер експрес-накладної, за якою Ви зможете відслідковувати статус посилки. Коли відправлення прибуде на вибране Вами відділення, «Нова пошта» відправить Вам смс-повідомлення. Замовлення необхідно забрати протягом 5-ти робочих днів з моменту прибуття на вибране Вами відділення, у зворотному випадку посилка автоматично буде повернена в магазин.

Упаковка посилок

Ми додатково перевіряємо посилки перед відправкою, і ретельно пакуємо усі товари, щоб вони дісталися до Вас цілими і неушкодженими. Однак при транспортуванні компанією-перевізником можуть виникнути непередбачені ситуації. Кожна посилка застрахована, саме тому на пошті одержувач зобов‘язаний оглянути її на предмет цілісності та відсутності механічних пошкоджень.

Якщо раптом з посилкою/товаром щось не так, переконливо просимо Вас негайно зателефонувати нашим менеджерам і зафіксувати в акті прийому-передачі посилки всі наявні ушкодження.

Увага! Товар, пошкодження якого було виявлено не при представниках транспортної компанії (вдома, по дорозі додому, тощо) і без відповідного акту прийому-передачі, заміні не підлягає !

Оплата

Компанія «DLLOCKS» пропонує 4 способи оплати придбаного товару:

  • Накладений платіж при отриманні у відділенні «Нової пошти». Хочемо звернути Вашу увагу на те, що за послугу "накладений платіж " компанія «Нова Пошта» стягує додаткові кошти (20 грн + 2% від загальної суми замовлення).
  • Грошовим переказом на картку «ПриватБанку» через систему «Приват24», або просто поповненням карти в найближчому терміналі самообслуговування «ПриватБанку». Цей спосіб оплати є найвигіднішим, оскільки комісія за грошовий переказ складає кілька гривень.

* Звертаємо Вашу увагу на те, що деякі категорії товарів в магазині «DLLOCKS» відправляються тільки по передоплаті (50% -100% від загальної суми замовлення). Дану інформацію можна дізнатися у нашого менеджера при обробці Вашого замовлення.