Політика повернення товару та грошових коштів

Повернення товару та грошових коштів.

Якщо раптом Ви незадоволені / хочете поміняти / повернути товар, і в цьому є наша вина (наприклад, кур'єр привіз не той товар, якісь претензії до якості товару або ін. Непорозуміння (ці випадки поодинокі за багато років роботи нашого магазину і ми завжди йдемо назустріч клієнту), ми завжди вирішуємо це питання за наш рахунок (доставка, пересилання, обмін та ін.).

Якщо раптом є претензії, які стосуються виробника товару, ми вирішуємо питання з виробником / дистриб'ютором або забираємо товар, привозимо Вам новий і самі розбираємося з усіма проблемами.

Якщо Вам привезли якісний товар, який Ви замовляли, претензій до товару немає, але Ви з якої-небудь причини передумали його купувати, і хочете повернути або обміняти, то.

Відповідно до Законодавства України (ЗУ "Про захист прав споживачів") покупець може обміняти або повернути Магазину куплений товар в наступних випадках (Стаття 9.):

  • товар не був у використанні (не має явних ознак його використання),
  • не має пошкоджень, які могли бути заподіяні покупцем (збережені зовнішній вигляд товару, етикетки, ярлики, чи немає пошкоджень товарна упаковка, зупинено в пластикові пакети комплектуючі НЕ розпаковувати і т.д.);
  • з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Якщо аналогічний товар в магазині відсутня, Ви можете придбати будь-які інші товари з перерахунком вартості або отримати гроші в розмірі вартості товару на момент покупки, або отримати аналогічний товар після поставки товару, про що продавець зобов'язаний повідомити в день поставки товару (ст.9 п. 2 Закону).

У разі повернення грошей, розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості товару на момент покупки за вирахуванням вартості доставки.

Повернути товар можна декількома способами:

1. У магазині за адресою м.Чернівці, ТК Добробут, магазин 32.

2. Надіслати товар Новою поштою (менеджер скаже адреса і дані одержувача. При відправці НЕ вказувати накладений платіж, стомость доставки оплачується покупцем. Після того, як товар надійде на склад, гроші будуть повернуті на карту або рахунок протягом 3 робочих днів).

Умови обміну та повернення товару неналежної якості:

Заміна або повернення товару з виявленим в процесі експлуатації прихованим виробничим дефектом (істотним недоліком) проводиться на підставах і в терміни, встановлені Законом України "Про захист прав споживачів". Возврат або обмін товарів неналежної якості здійснюється безкоштовно. Повернення грошей можливе в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, протягом максимум 7 днів.

Обміну та поверненню НЕ ПІДЛЯГАЄ:

  • Товар, що не має суттєвих недоліків, з моменту покупки якого пройшло більше 14 днів.
  • Товар, що не має суттєвих недоліків, не є новим, тобто був у використанні.
  • Товар має механічні пошкодження, порушена упаковка, в процесі експертизи встановлено, що недоліки товару виникли з вини покупця, ознаки стороннього втручання (розкриття, спроба ремонту) та ін.

Щоб уникнути непорозумінь, оглядайте товар в момент отримання. Якщо Вас не влаштовує зовнішній вигляд, розмір, колір, ще що-небудь, або товар не відповідаємо замовленому, зверніться до менеджера. При відмові від товару належної якості, покупець оплачує вартість доставки. Всі претензії за зовнішнім виглядом і механічних пошкоджень приймаються тільки в момент доставки.